Wynajem fortepianu na koncerty i imprezy muzyczne

Jednym z obszarów działalności Piano-Lux jest usługa wynajmu fortepianu. Realizujemy wypożyczenia na koncerty, imprezy muzyczne, eventy, spotkania firmowe, wydarzenia okolicznościowe, itp.

Usługa wypożyczenia jest wykonywana kompleksowo i obejmuje dowóz instrumentu do miejsca wyznaczonego przez Klienta, ustawienie, strojenie oraz odbiór po koncercie. Warunki wynajmu ustalane są indywidualnie dla danego miejsca użytkowania i czasu trwania wypożyczenia.

 

Wypożyczenie pianina z opcją zakupu instrumentu po zakończeniu umowy najmu

W ofercie naszej firmy znajduje się również opcja wypożyczenia pianina połączona z możliwością wykupu po oznaczonym okresie wynajmu. Warunki wypożyczenia ustalane są z Klientem indywidualnie w zależności od okresu najmu, zakresu serwisu, miejsca użytkowania itp.

Wypożyczenie to optymalne rozwiązanie dla Klientów, którzy decyzję o zakupie własnego instrumentu wolą przełożyć w czasie. Opcja wynajmu pozwala na wymierne oszczędności finansowe w przypadku nie wykorzystania pianina zgodnie z wcześniejszymi założeniami.

 

Wszystkich zainteresowanych wypożyczeniem pianina czy fortepianu zapraszam do kontaktu telefonicznego lub wysłania zapytania poprzez e-mail. kontakt